ARANACAK KELİMEYİ GİRİN

GLOBAL AMBAR

GLOBAL AMBAR

Şirketimiz, 1987 yılında Aydın’ın İncirliova ilçesinde Zirai İlaç Bayii olarak tarım sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. O zamanlardan itibaren ürün ve hizmet yelpazesini ihtiyaçlara ve müşterilerinden gelen isteklere göre genişleterek 1995 yılında şirketleşmiş ve Çağan Tarım İNŞAAT TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismini almıştır. Şu anda başta tarımsal danışmanlık olmak üzere proje, etüt, planlama ve ziraatın her alanında hizmet vermektedir.Her gün daha iyiyi, daha kaliteliyi üretmenin hevesi ve heyecanı ile çalışan 12 kişilik yaratıcı, üretici, deneyimli kadrosundan aldığı güven ve enerjiyle yarınlara güvenle yol almaktadır. 

Çağan Tarım, gerek Tarım Market gerekse Sulama Market olarak yüksek performans, özverili çalışma anlayışı, uzun ömürlü düşük işletme maliyetli ürünleri ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile profesyonel ve modern çiftçinin tercihi olmaya devam edecektir. 
 
Şirketimiz, ziraat bankasının anlaşmalı bayisi olup % faizle 5 yıllık damlama sulama kredisinden yararlandırmaktadır, ayrıca tarım bakanlığının damlama ve yağmurlama sistemlerine vermiş olduğu % 50 hibe projesinden yararlandırmaktadır. Şekerbank ile de projelerimize anlaşmalı zirai kredi sağlamaktayız.

YUKARI ÇIK